Connect with us

Zdrowie i Uroda

Powiększenie biustu kwasem hialuronowym

Published

on

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym staje się coraz bardziej popularne. Kobiety podążają za modą i pragną podkreślać piękno swojej figury. Warto zauważyć, że powiększanie biustu cena to kwestia dosyć kosztowna, ale daje zadowalające efekty. Ile kosztuje powiększenie biustu? Czy metoda używająca kwasu hialuronowego jest bezpieczna? Kto może skorzystać z zalet takiego zabiegu?

Powiększenie biustu cena

Każda kobieta pragnie wyglądać młodo i pięknie, a piersi są wyznacznikiem kobiecości. Nic więc dziwnego, że nawet powiększanie biustu cena nie jest barierą nie do pokonania dla zdecydowanych pań. W tym przypadku zazwyczaj ceny wynoszą nawet kilka lub kilkanaście złotych. Zatem jeśli chodzi o powiększenie biustu cena jest wysoka, ale piękno kobiety jest przecież bezcenne.

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Powiększanie piersi tą metodą jest całkiem innym zabiegiem niż operacyjne metody. Czas zabiegu wynosi około pół godziny, a kobieta dostaje znieczulenie miejscowe. Następnie lekarz przystępuje do wypełnienia piersi kwasem, dzięki czemu nie pozostaną blizny na piersiach.

Bezinwazyjny zabieg

Metoda z użyciem kwasy hialuronowego jest bezpieczna i bezinwazyjna, dlatego kobiety coraz częściej wybierają taką formę powiększania biustu. Warto zauważyć, że efekty utrzymują się jedynie kilkanaście miesięcy, a żel wchłania się całkowicie po dwóch latach. Jeśli chcemy uzyskać kolejny efekt powiększenia, musimy zdecydować się na powtórzenie zabiegu. Mimo to piersi nadal pozostaną nieco podniesione i jędrne.

Dla kogo kwas hialuronowy?

Zabieg nie jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet pragnących uzyskać długotrwały efekt powiększenia piersi. Po zabiegu można od razu wrócić do aktywności, jednak zalecany jest spokojniejszy tryb życia, zwłaszcza kilka dni po zabiegu. Wizyta kontrolna odbywa się po kilku dniach, a kobieta nie powinna korzystać z gorących kąpieli i sauny. Wskazane jest także noszenie sportowego biustonosza i niespanie na brzuchu, aby nie wywoływać dolegliwości bólowych. Nie mniej jednak okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, czego nie można powiedzieć o operacyjnym powiększaniu piersi.

Powiększenie biustu pozwoli nadać piersiom jędrności i elastyczności. Skóra zostaje odświeżona, a kobieta zyskuje pewność siebie i komfort psychiczny. Z przyjemnością będzie zatem eksponowała swoje atuty, ciesząc się uniesionymi piersiami i młodym wyglądem skóry.

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jakie są przyczyny raka szyjki macicy?

Published

on

Jakie są przyczyny raka szyjki macicy?

Rak szyjki macicy jest nowotworem złośliwym, który ciągle zbiera poważne żniwo wśród kobiet. Także Polki zmagają się z tym problemem, a walka o ich zdrowie i życie nie zawsze kończy się powodzeniem. Martwi to między innymi dlatego, że we wczesnym stadium nowotwór ten można wyleczyć z dużą łatwością. Co więcej, samo jego rozpoznanie także nie jest skomplikowane, wystarczy bowiem wykonanie badania cytologicznego. Aby lepiej mu przeciwdziałać, warto poznać przyczyny powstawania nowotworu. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

7 rad jak wybrać idealny strój kąpielowy

Published

on

Lato to czas słońca, odpoczynku i… strojów kąpielowych. Z jednej strony jesteśmy szczęśliwe, że słońce rozpieszcza nas swoimi promieniami. Z drugiej jednak strony wybór kostiumu kąpielowego to dla wielu kobiet bardzo trudne zadanie. Jak wybrać idealny strój kąpielowy?
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto odwiedzić gabinet ginekologa?

Published

on

Kiedy warto odwiedzić gabinet ginekologa?

Wiele kobiet pytanych o to, dlaczego nie odwiedziły jeszcze ginekologa, zwraca uwagę na to, że jak dotąd nie miały potrzeby złożenia takiej wizyty w gabinecie. Jak to możliwe? Wiele wskazuje na to, że winne jest przestarzałe myślenie o ginekologu jako o osobie, która pomaga swoim pacjentkom jedynie wtedy, gdy ich zdrowie wyraźnie szwankuje. Aby takie myślenie zmienić, warto zadać sobie pytanie o to, kiedy najlepiej jest pomyśleć o odwiedzeniu gabinetu ginekologicznego. (więcej…)

Continue Reading

Popularne