Connect with us

Dom i Wnętrze

Pokochaj hiszpańskie płytki

Published

on

Pokochaj hiszpańskie płytki

Hiszpania już od dawna jest uważana za producenta wyjątkowo oryginalnych płytek. Ich popularność w wielu europejskich państwach jest niemożliwa do zakwestionowania. Nic więc dziwnego, że płytki z Hiszpanii mają wielu zwolenników także w Polsce. Na liście ich zalet znajduje się zresztą wiele pozycji.

Na pierwszy plan wysuwa się to, że płytki takie, jak arcana stracciatella nacar mogą mieć wiele zastosowań. Przywykliśmy do tego, że płytki ścienne i podłogowe muszą różnić się między sobą, jeśli mają być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i odporne na uszkodzenia. Tymczasem Hiszpanie udowadniają, że wcale nie jest to konieczność. Pozwala to na nieoczekiwane możliwości aranżacyjne i brak obaw o to, że wcielanie oryginalnych pomysłów w życie odbędzie się ze szkodą dla jakości efektu końcowego. Sam wygląd hiszpańskich płytek podłogowych i ściennych również zasługuje zresztą na uwagę. Jest nietypowy, a jednocześnie miły dla oka, mamy więc do czynienia z rozwiązaniami, w  przypadku których nie można powiedzieć, że ich jedynym zadaniem jest szokowanie nas.

Dom i Wnętrze

Czas na tanie zakupy meblowe

Published

on

Czas na tanie zakupy meblowe

Wyposażenie salonu, pokoju dziecięcego i sypialni może być zadaniem wyjątkowo relaksującym. Może jednak również spędzać nam sen z powiek, bo mamy w jego przypadku do czynienia z naprawdę dużym wydatkiem. Jak uporać się z wyzwaniem, jakie staje przed nami? Kosztów nie da się uniknąć, można jednak ograniczyć je do minimum. Zakupy meblowe także mogą być tanie, a przy tym nie muszą wcale oznaczać sięgania po rozwiązania charakteryzujące się obniżoną jakością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Płytki ceramiczne do kuchni

Published

on

Płytki ceramiczne do kuchni

Każda z nas ma swoją oazę spokoju, którą jest kuchnia i każda dekoruje ją według własnych potrzeb i upodoba. Kiedy jednak decydujemy się na remont bądź zupełnie nową aranżację w kuchni, warto wybrać doskonałej jakości płytki ceramiczne, dzięki którym wygląd kuchni oraz możliwość utrzymania jej w nieskazitelnej czystości będzie wręcz idealny. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Published

on

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Gdy zastanawiamy się nad wyborem płytek kuchennych często uprzedza się nas, aby nie ignorować znaczenia, jakie ma charakterystyczna dla nich klasa ścieralności. Termin ten jest nam znany, często jednak nie potrafimy go poprawnie zdefiniować. O czym zatem może nas on poinformować? (więcej…)

Continue Reading

Popularne