Connect with us

Dom i Wnętrze

Płytki w łazience – niełatwe wyzwanie

Published

on

Płytki w łazience - niełatwe wyzwanie

Wyposażenie łazienki w płytki ceramiczne nie jest prostym zadaniem. Jednocześnie mamy świadomość tego, że jest to kwestia, której nie można pozostawiać przypadkowi. Kafelki mają przecież szereg zadań do spełnienia. Stanowią niezawodną ochronę podłogi i ścian, za ich pomocą można też kształtować przestrzeń dokładnie w taki sposób, jaki nam samym odpowiada najbardziej.

Dobierając odpowiedni kolor, wzór oraz rodzaj płytek możemy więc wpływać na charakter tego pomieszczenia, jego styl, wygląd, a nawet na wielkość. Oczywiście, kafelki nie są w stanie dodać łazience kolejnych metrów kwadratowych, mogą jednak optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie.

Jeśli mamy wrażenie, że znalezienie odpowiednich płytek nieco nas przerasta, nie powinniśmy wcale wyrzucać sobie tego. Prawdą jest to, że nawet zawodowi projektanci wnętrz muszą często poważnie zastanowić się nad tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w konkretnej łazience. Podczas wyboru płytek nie powinniśmy więc wstydzić się potrzeby proszenia o pomoc pracownika sklepu z kafelkami.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na mera.eu.

Dom i Wnętrze

Czas na tanie zakupy meblowe

Published

on

Czas na tanie zakupy meblowe

Wyposażenie salonu, pokoju dziecięcego i sypialni może być zadaniem wyjątkowo relaksującym. Może jednak również spędzać nam sen z powiek, bo mamy w jego przypadku do czynienia z naprawdę dużym wydatkiem. Jak uporać się z wyzwaniem, jakie staje przed nami? Kosztów nie da się uniknąć, można jednak ograniczyć je do minimum. Zakupy meblowe także mogą być tanie, a przy tym nie muszą wcale oznaczać sięgania po rozwiązania charakteryzujące się obniżoną jakością. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Płytki ceramiczne do kuchni

Published

on

Płytki ceramiczne do kuchni

Każda z nas ma swoją oazę spokoju, którą jest kuchnia i każda dekoruje ją według własnych potrzeb i upodoba. Kiedy jednak decydujemy się na remont bądź zupełnie nową aranżację w kuchni, warto wybrać doskonałej jakości płytki ceramiczne, dzięki którym wygląd kuchni oraz możliwość utrzymania jej w nieskazitelnej czystości będzie wręcz idealny. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Published

on

O czym nam mówi klasa ścieralności płytek?

Gdy zastanawiamy się nad wyborem płytek kuchennych często uprzedza się nas, aby nie ignorować znaczenia, jakie ma charakterystyczna dla nich klasa ścieralności. Termin ten jest nam znany, często jednak nie potrafimy go poprawnie zdefiniować. O czym zatem może nas on poinformować? (więcej…)

Continue Reading

Popularne