Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowoczesny i drewniany – czyli oryginalny dom

Published

on

Budowa własnego domu to naprawdę wielkie wyzwanie. Trzeba sporządzić masę dokumentów, uzyskać liczne zgody, zebrać fundusze, a przede wszystkim wybrać odpowiednie projekt oraz firmę, która zajmie się jego realizacją. Wielu ludzi musi naprawdę sporo oszczędzać, żeby pozwolić sobie na wznoszenie własnego domu. Są i takie osoby, które biorą kredyt hipoteczny na budowę domu mieszkalnego dla siebie. Tymczasem w tej chwili można połączyć nowoczesność z tradycją i wznieść dom drewniany – ale z takiego drewna, które uczyni budynek równie odpornym co grube mury. W dodatku podobne rozwiązanie jest o wiele tańsze! Co warto o nim wiedzieć?

 

Tradycja i nowoczesność

Już od dawna drewno jest przecież dla ludzi materiałem do budowy. W tej chwili raczej rzadko się go używa w naszym klimacie, ponieważ wiele osób obawia się, że drewno przegnije. Jednak warto pamiętać, ze mamy obecnie dostęp do takich gatunków, które są niemal niezniszczalne. A jeśli dodatkowo się je zaprawi, to będą jeszcze wytrzymalsze! Firma MAWIT dysponuje technologią produkcji drewnianych prefabrykatów, używanych następnie do wznoszenia domów. Są to przeróżne domy, które nawet mogą rozwiązywać problemy związane z lokalizacją czy wielkością działki. Na przykład jeśli kogoś interesuje dom na wąskiej działce powinien zajrzeć na stronę mawit.com.pl. Projektów jest wiele, ale łączy je jedno – drewniane konstrukcje. Jednocześnie jednak drewno jest odporne na wilgoć, na wysokie i niskie temperatury itp. Przekonały się już o tym osoby, które skorzystały z oferty.

 

Tani dom na każdą kieszeń

Ważna informacja jest taka, że podobny dom jest o wiele tańszy niż budowa murowanego domu. W związku z tym nie trzeba brać kredytu na 30 lat, żeby wszystko powoli spłacać! Niektórzy nie mogliby się do końca życia nacieszyć własnością – dlatego o wiele lepiej zainwestować w coś tańszego, a równie solidnego!

Dom i Wnętrze

Wyposażenie kuchni – co wybrać?

Published

on

Wyposażanie i aranżowanie nowego mieszkania to zawsze wyjątkowa przygoda. Pragniemy mieszkać wygodnie i otaczać się przedmiotami, które sprawiają nam radność. Dzisiaj wybór wyposażenia do mieszkań jest olbrzymi: poczynając od klasycznych mebli, poprzez sprzęt gospodarstwa domowego, aż po dodatki, które tworzą charakter pomieszczeń. Gdzie i co kupować, aby mieć pewność, że nasze mieszkanie czy dom stanie się bezpieczną ostoją? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać? (więcej…)

Continue Reading

Popularne