Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowe garnki – czym się kierować?

Published

on

Kupno solidnego kompletu garnków to inwestycja na lata. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w niezawodne i trwałe naczynia podpowiadamy, czym kierować się podczas wizyty w sklepie.

Materiał

Szkło, ceramika, metal… Producenci wyposażenia kuchennego oferują obecnie bardzo szeroki wybór naczyń wykonanych z różnorodnych materiałów. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Wśród mnogości dostępnych opcji, na szczególną uwagę zasługują modele ze stali nierdzewnej 18/10. Stop o wysokiej zawartości niklu i chromu jest odporny na zarysowania i odkształcenia, działanie wysokich temperatur oraz ostrych detergentów. Nie musisz tracić czasu i energii na czyszczenie garnków – zabrudzone naczynia wystarczy wrzucić do zmywarki, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Ponadto, stal nierdzewna 18/10 za nic ma sobie działanie piekarnika, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów.

Wygoda i bezpieczeństwo

Codzienna praca w kuchni wiąże się z kontaktem z gorącymi płynami i pokarmem. Aby każda czynność była maksymalnie bezpieczna, zwróć uwagę na uchwyty garnków. Ważne jest, aby rączki pewnie siedziały nawet w mokrej dłoni. Dodatkowym atutem będą pokrywki z dziurkami ułatwiającymi odcedzanie.

Ponadto, warto wybrać zestaw zawierający nakładkę do gotowania na parze, która znacznie zwiększy pole do kulinarnych popisów.

Zaufaj marce

Wysokiej jakości garnki mogą w nienagannym stanie służyć w kuchni przez wiele lat. Aby mieć pewność, że nowe naczynia nie stracą swojego estetycznego wyglądu, nie pokryją się rdzawymi plamami i nie odkształcą po kilku miesiącach użytkowania, wybierz produkty znanych i cenionych marek. Na stronie gerlach.pl znajdziesz komplety garnków wykonanych z trwałych materiałów, które w wymagającym, kuchennym środowisku celująco zdają egzamin.

 

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź sposób na nowoczesne tarasy ogrodowe

Published

on

Aranżowanie tarasów staje się dzisiaj prawdziwą sztuką – posiadacze takich przydomowych przestrzeni prześcigają się w pomysłach na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Umożliwiają to przede wszystkim sami producenci mebli, którzy co chwilę prezentują nam nowe kolekcje wykonane z trwałych materiałów. Meble cieszą oczy i zapewniają wysoki poziom wygody. Jakie produkty wybrać z szerokiej oferty, aby bez trudu stworzyć wspaniałe miejsce wypoczynkowe?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak sposób żywienia wpływa na nasze życie?

Published

on

Odpowiednio dobrane składniki i produkty żywieniowe są niezbędne do tego, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Dobra dieta to także najprostszy sposób na to, aby czuć się dobrze. Samodzielne gotowanie nie jest już dzisiaj wielkim wyzwaniem: mamy do dyspozycji nie tylko wiele interesujących przepisów w sieci czy w książkach kucharskich. Podczas gotowania możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które podsuwają nam producenci garnków i wyposażenia kuchennego. Jak zmienić swoje przyzwyczajenia kulinarne na lepsze?

(więcej…)

Continue Reading

Popularne