Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowe garnki – czym się kierować?

Published

on

Kupno solidnego kompletu garnków to inwestycja na lata. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w niezawodne i trwałe naczynia podpowiadamy, czym kierować się podczas wizyty w sklepie.

Materiał

Szkło, ceramika, metal… Producenci wyposażenia kuchennego oferują obecnie bardzo szeroki wybór naczyń wykonanych z różnorodnych materiałów. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Wśród mnogości dostępnych opcji, na szczególną uwagę zasługują modele ze stali nierdzewnej 18/10. Stop o wysokiej zawartości niklu i chromu jest odporny na zarysowania i odkształcenia, działanie wysokich temperatur oraz ostrych detergentów. Nie musisz tracić czasu i energii na czyszczenie garnków – zabrudzone naczynia wystarczy wrzucić do zmywarki, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Ponadto, stal nierdzewna 18/10 za nic ma sobie działanie piekarnika, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów.

Wygoda i bezpieczeństwo

Codzienna praca w kuchni wiąże się z kontaktem z gorącymi płynami i pokarmem. Aby każda czynność była maksymalnie bezpieczna, zwróć uwagę na uchwyty garnków. Ważne jest, aby rączki pewnie siedziały nawet w mokrej dłoni. Dodatkowym atutem będą pokrywki z dziurkami ułatwiającymi odcedzanie.

Ponadto, warto wybrać zestaw zawierający nakładkę do gotowania na parze, która znacznie zwiększy pole do kulinarnych popisów.

Zaufaj marce

Wysokiej jakości garnki mogą w nienagannym stanie służyć w kuchni przez wiele lat. Aby mieć pewność, że nowe naczynia nie stracą swojego estetycznego wyglądu, nie pokryją się rdzawymi plamami i nie odkształcą po kilku miesiącach użytkowania, wybierz produkty znanych i cenionych marek. Na stronie gerlach.pl znajdziesz komplety garnków wykonanych z trwałych materiałów, które w wymagającym, kuchennym środowisku celująco zdają egzamin.

 

Continue Reading

Dom i Wnętrze

JR MEBLE – materace na każdą miarę

Published

on

JR MEBLE - materace na każdą miarę

Gdy przyjmujemy pozycję leżącą, nasze ciało wymaga odpowiedniego podparcia. Jeśli je otrzymuje, zwykle odwdzięcza się nam spokojnym snem, my zaś możemy mieć pewność, że sen ten będzie trwał całą noc, a nas samych nic nie będzie wówczas niepokoiło. Aby znaleźć takie idealne podparcie, warto odwiedzić sklep z materacami JR MEBLE. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Wypoczynek nad brzegiem basenu w ogrodzie

Published

on

Posiadacze ogrodów mają możliwość aranżowania przydomowej przestrzeni zielonej zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Najczęściej w ogrodach pojawiają się kwiaty, drzewka owocowe. Z czasem taki ogród może stać się także miejscem wypoczynku i relaksu. Niewiele trzeba, aby w ogrodzie znaleźć spokój. Wybór konkretnych mebli sprawi, że będziemy mogli cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rodzaje ścian prefabrykowanych

Published

on

Bez wątpienia każdemu z nas budownictwo prefabrykowane nadal kojarzy się z tzw. wielką płytą i osiedlami pełnych wysokich bloków. W obecnych czasach, jednak wielka betonowa płyta to już nie wszytko. Coraz częściej korzysta się z nowych technologii i prefabrykowane ściany betonowe zaczynają być coraz częściej i chętniej stosowane do budowy domów, w tym jednorodzinnych.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne