Connect with us

Dom i Wnętrze

Nowe garnki – czym się kierować?

Published

on

Kupno solidnego kompletu garnków to inwestycja na lata. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w niezawodne i trwałe naczynia podpowiadamy, czym kierować się podczas wizyty w sklepie.

Materiał

Szkło, ceramika, metal… Producenci wyposażenia kuchennego oferują obecnie bardzo szeroki wybór naczyń wykonanych z różnorodnych materiałów. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Wśród mnogości dostępnych opcji, na szczególną uwagę zasługują modele ze stali nierdzewnej 18/10. Stop o wysokiej zawartości niklu i chromu jest odporny na zarysowania i odkształcenia, działanie wysokich temperatur oraz ostrych detergentów. Nie musisz tracić czasu i energii na czyszczenie garnków – zabrudzone naczynia wystarczy wrzucić do zmywarki, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Ponadto, stal nierdzewna 18/10 za nic ma sobie działanie piekarnika, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów.

Wygoda i bezpieczeństwo

Codzienna praca w kuchni wiąże się z kontaktem z gorącymi płynami i pokarmem. Aby każda czynność była maksymalnie bezpieczna, zwróć uwagę na uchwyty garnków. Ważne jest, aby rączki pewnie siedziały nawet w mokrej dłoni. Dodatkowym atutem będą pokrywki z dziurkami ułatwiającymi odcedzanie.

Ponadto, warto wybrać zestaw zawierający nakładkę do gotowania na parze, która znacznie zwiększy pole do kulinarnych popisów.

Zaufaj marce

Wysokiej jakości garnki mogą w nienagannym stanie służyć w kuchni przez wiele lat. Aby mieć pewność, że nowe naczynia nie stracą swojego estetycznego wyglądu, nie pokryją się rdzawymi plamami i nie odkształcą po kilku miesiącach użytkowania, wybierz produkty znanych i cenionych marek. Na stronie gerlach.pl znajdziesz komplety garnków wykonanych z trwałych materiałów, które w wymagającym, kuchennym środowisku celująco zdają egzamin.

 

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Wyposażenie kuchni – co wybrać?

Published

on

Wyposażanie i aranżowanie nowego mieszkania to zawsze wyjątkowa przygoda. Pragniemy mieszkać wygodnie i otaczać się przedmiotami, które sprawiają nam radność. Dzisiaj wybór wyposażenia do mieszkań jest olbrzymi: poczynając od klasycznych mebli, poprzez sprzęt gospodarstwa domowego, aż po dodatki, które tworzą charakter pomieszczeń. Gdzie i co kupować, aby mieć pewność, że nasze mieszkanie czy dom stanie się bezpieczną ostoją? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać? (więcej…)

Continue Reading

Popularne