Connect with us

Zdrowie i Uroda

Manicure hybrydowy w domu

Published

on

Piękne i zadbane paznokcie to cel wielu kobiet. W końcu takie paznokcie są pewnym rodzajem bez mała statusu społecznego i dzisiaj mają ogromny wpływ na postrzeganie nas przez inne osoby, a przynajmniej na pierwsze wrażenie, jakie robimy. Ponadto ładne paznokcie budują znakomity wizerunek. Jak jednak je wykonać i nie stracić przy tym fortuny?

Manicure hybrydowy u kosmetyczki

Oczywiście najlepszą metodą na piękne paznokcie jest wykonanie manicure hybrydowego. Jest to metoda pozwalająca nam cieszyć się przez 2-3 tygodnie nienagannym stanem paznokci. Nic nam nie odpryskuje, nie pęka, nie kruszy się. Co więcej manicure hybrydowy umożliwia nam delikatne wydłużenie płytki paznokciowej. Można zresztą także go nałożyć na tipsy.

Tu jednak pojawia się pewien problem. Otóż najczęściej chcąc wykonać manicure hybrydowy, idziemy do kosmetyczki. Ona robi to bardzo profesjonalnie, niemniej jednak ciągle jest to koszt około kilkudziesięciu złotych, co stanowi niebagatelną sumę. Jak temu zaradzić?

Manicure hybrydowy w domu

Otóż możemy wykonywać manicure hybrydowy w domu. Co do tego potrzebujemy? Oczywiście potrzebna nam będzie lampa UV – jest to koszt około stu kilkudziesięciu złotych, jednak taka lampa starcza nam na długo. Ponadto potrzebne nam są lakiery hybrydowe, baza pod makijaż, cleaner i lakier nawierzchniowy.

Teraz powstaje pytanie – jak to wszystko kupić? Otóż dobrze jest mieć składniki jednej firmy. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem i nie będziemy mieć dość dziwnego manicure. Jakie jednak lakiery hybrydowe wybrać?

Lakier hybrydowy – najlepszy wybór

Otóż tu przede wszystkim wybieramy kolor. I niestety wiele osób oczarowany mnogością barw, jakie możemy wybrać, kupuje bardzo ostre i wyraziste kolory, z którymi potem mamy dość spory problem, ponieważ nie pasują one do naszej stylizacji albo po prostu wyglądają kiepsko w pracy, jaką wykonujemy.

Miejmy to zatem na uwadze i wybierzmy nieco bardziej naturalny lakier. Nie oznacza to jednakże, że od razu mamy rezygnować z jakiejkolwiek mocniejszej barwy. Dzisiaj popularnym trendem jest jeden/ dwa paznokcie jednej dłoni pomalowane na nieco mocniejszy kolor. Często jest to palec serdeczny i kciuk.

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl

Zdrowie i Uroda

Kiedy warto odwiedzić gabinet ginekologa?

Published

on

Kiedy warto odwiedzić gabinet ginekologa?

Wiele kobiet pytanych o to, dlaczego nie odwiedziły jeszcze ginekologa, zwraca uwagę na to, że jak dotąd nie miały potrzeby złożenia takiej wizyty w gabinecie. Jak to możliwe? Wiele wskazuje na to, że winne jest przestarzałe myślenie o ginekologu jako o osobie, która pomaga swoim pacjentkom jedynie wtedy, gdy ich zdrowie wyraźnie szwankuje. Aby takie myślenie zmienić, warto zadać sobie pytanie o to, kiedy najlepiej jest pomyśleć o odwiedzeniu gabinetu ginekologicznego. (więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Jak wybrać salon od manicure hybrydowego?

Published

on

Metoda żelowa zdobienia paznokci z uwagi na swe jakże liczne zalety cieszy się obecnie coraz to większą popularnością. Niestety zazwyczaj dość trudno jest znaleźć odpowiedni salon, w którym by można było wykonać taki zabieg. Czym bowiem takim szczególnym charakteryzuje się metoda żelowa zdobienia paznokci? Jak znaleźć najlepszy salon?
(więcej…)

Continue Reading

Zdrowie i Uroda

Nietrzymanie moczu

Published

on

Nietrzymanie moczu

Dolegliwością, która dotyka mnóstwo kobiet w różnym wieku jest nietrzymanie moczu. To problem, który w istotny sposób wpływa na samopoczucie kobiety, a także poziom jej samooceny. Nietrzymanie moczu skutkuje spadkiem samooceny, a także ograniczeniem aktywności społecznej. Dlatego tak ważne jest, aby szybko wdrożyć odpowiednią metodę leczenia. (więcej…)

Continue Reading

Popularne