Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – jakość, która zaskakuje

Każdy przedsiębiorca szukający wyposażenia, które będzie zdobić zewnętrzną strefę lokalu, powinien zacząć przegląd mebli od modeli z technorattanu. Luksusowe meble ogrodowe zbudowane z trwałego i ekologicznego tworzywa efektownie się prezentują, a równocześnie są niezwykle lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że niezabezpieczone i niezaimpregnowane zestawy z technorattanu wysokiej jakości mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Nie tylko klasyczne stoły i krzesła

Oferta mebli ogrodowych dedykowanych branży HoReCa jest niezwykle szeroka. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno eleganckie, klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, jak i awangardowe, zabudowane huśtawki, tapicerowane komplety wypoczynkowe, które estetyką i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym sofom oraz luksusowe, regulowane leżanki.

Nie czekaj do wiosny

Wbrew pozorom, zakup ekskluzywnych mebli ogrodowych nie musi generować olbrzymich kosztów. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę, warto zamówić meble ogrodowe w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie teraz producenci wyprzedają swoje kolekcje, aby zrobić w magazynach miejsce na produkty z następnego katalogu.

Dom i Wnętrze

Wyposażenie kuchni – co wybrać?

Published

on

Wyposażanie i aranżowanie nowego mieszkania to zawsze wyjątkowa przygoda. Pragniemy mieszkać wygodnie i otaczać się przedmiotami, które sprawiają nam radność. Dzisiaj wybór wyposażenia do mieszkań jest olbrzymi: poczynając od klasycznych mebli, poprzez sprzęt gospodarstwa domowego, aż po dodatki, które tworzą charakter pomieszczeń. Gdzie i co kupować, aby mieć pewność, że nasze mieszkanie czy dom stanie się bezpieczną ostoją? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Na co zwrócić uwagę wybierając narzuty pikowane?

Published

on

Wybierając idealne narzuty na łóżko warto kierować się przede wszystkim praktycznymi wskazówkami. Pamiętać należy nie tylko o jakości wykonania i rodzaju zastosowanych materiałów, ale również o stopniu łatwości późniejszej konserwacji. (więcej…)

Continue Reading

Popularne