Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – jakość, która zaskakuje

Każdy przedsiębiorca szukający wyposażenia, które będzie zdobić zewnętrzną strefę lokalu, powinien zacząć przegląd mebli od modeli z technorattanu. Luksusowe meble ogrodowe zbudowane z trwałego i ekologicznego tworzywa efektownie się prezentują, a równocześnie są niezwykle lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że niezabezpieczone i niezaimpregnowane zestawy z technorattanu wysokiej jakości mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Nie tylko klasyczne stoły i krzesła

Oferta mebli ogrodowych dedykowanych branży HoReCa jest niezwykle szeroka. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno eleganckie, klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, jak i awangardowe, zabudowane huśtawki, tapicerowane komplety wypoczynkowe, które estetyką i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym sofom oraz luksusowe, regulowane leżanki.

Nie czekaj do wiosny

Wbrew pozorom, zakup ekskluzywnych mebli ogrodowych nie musi generować olbrzymich kosztów. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę, warto zamówić meble ogrodowe w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie teraz producenci wyprzedają swoje kolekcje, aby zrobić w magazynach miejsce na produkty z następnego katalogu.

Dom i Wnętrze

Jak się przygotować do zakupu płytek?

Published

on

Jak się przygotować do zakupu płytek?

Bez względu na to, czy w planie mamy kupowanie płytek za pośrednictwem Internetu, czy też odwiedzamy w tym celu sklep stacjonarny, często trudno jest nam powstrzymać zawroty głowy. Mamy do czynienia z rozwiązaniami charakteryzującymi się ogromną różnorodnością. Płytki mają różne kształty, mniej lub bardziej typową kolorystykę, a sprzedawcy chętnie wspominają także o innych parametrach, które początkowo nic nam nie mówią. Jak zatem, mimo wszystko, podjąć mądrą decyzję zakupową? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Sklep z meblami BeautySofa24.pl

Published

on

Sklep z meblami BeautySofa24.pl

Sklep z meblami BeautySofa24.pl to sklep internetowy, który wyspecjalizował się w sprzedaży nowoczesnych mebli. Od samego początku działalności dba o to, aby oferować klientom meble najwyższej jakości. Decydując się na zakupy w tym właśnie sklepie, można być pewnym, że stawia się na najlepsze meble, które na długo zachowają swój perfekcyjny wygląd. Sklep proponuje między innymi sofy, komplety wypoczynkowe, a także narożniki. Jego oferta jest jednak zdecydowanie bardziej bogata. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Klasyczne rozwiązania strefie relaksu w ogrodzie

Published

on

Chcąc odpoczywać we własnym ogrodzie mamy dzisiaj wiele możliwości jego aranżacji. Producenci oferują nam kolekcje ogrodowe inspirowane modą retro, jak i nowoczesnymi trendami. W kolekcjach znajdziemy elementy odpowiednie zarówno do obszernych ogrodów, jak i na niewielkie tarasy. Jakie produkty okażą się strzałem w dziesiątkę?

(więcej…)

Continue Reading

Popularne