Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – jakość, która zaskakuje

Każdy przedsiębiorca szukający wyposażenia, które będzie zdobić zewnętrzną strefę lokalu, powinien zacząć przegląd mebli od modeli z technorattanu. Luksusowe meble ogrodowe zbudowane z trwałego i ekologicznego tworzywa efektownie się prezentują, a równocześnie są niezwykle lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że niezabezpieczone i niezaimpregnowane zestawy z technorattanu wysokiej jakości mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Nie tylko klasyczne stoły i krzesła

Oferta mebli ogrodowych dedykowanych branży HoReCa jest niezwykle szeroka. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno eleganckie, klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, jak i awangardowe, zabudowane huśtawki, tapicerowane komplety wypoczynkowe, które estetyką i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym sofom oraz luksusowe, regulowane leżanki.

Nie czekaj do wiosny

Wbrew pozorom, zakup ekskluzywnych mebli ogrodowych nie musi generować olbrzymich kosztów. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę, warto zamówić meble ogrodowe w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie teraz producenci wyprzedają swoje kolekcje, aby zrobić w magazynach miejsce na produkty z następnego katalogu.

Dom i Wnętrze

JR MEBLE – materace na każdą miarę

Published

on

JR MEBLE - materace na każdą miarę

Gdy przyjmujemy pozycję leżącą, nasze ciało wymaga odpowiedniego podparcia. Jeśli je otrzymuje, zwykle odwdzięcza się nam spokojnym snem, my zaś możemy mieć pewność, że sen ten będzie trwał całą noc, a nas samych nic nie będzie wówczas niepokoiło. Aby znaleźć takie idealne podparcie, warto odwiedzić sklep z materacami JR MEBLE. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Wypoczynek nad brzegiem basenu w ogrodzie

Published

on

Posiadacze ogrodów mają możliwość aranżowania przydomowej przestrzeni zielonej zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Najczęściej w ogrodach pojawiają się kwiaty, drzewka owocowe. Z czasem taki ogród może stać się także miejscem wypoczynku i relaksu. Niewiele trzeba, aby w ogrodzie znaleźć spokój. Wybór konkretnych mebli sprawi, że będziemy mogli cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Rodzaje ścian prefabrykowanych

Published

on

Bez wątpienia każdemu z nas budownictwo prefabrykowane nadal kojarzy się z tzw. wielką płytą i osiedlami pełnych wysokich bloków. W obecnych czasach, jednak wielka betonowa płyta to już nie wszytko. Coraz częściej korzysta się z nowych technologii i prefabrykowane ściany betonowe zaczynają być coraz częściej i chętniej stosowane do budowy domów, w tym jednorodzinnych.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne