Connect with us

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź!

Luksusowe meble ogrodowe – jakość, która zaskakuje

Każdy przedsiębiorca szukający wyposażenia, które będzie zdobić zewnętrzną strefę lokalu, powinien zacząć przegląd mebli od modeli z technorattanu. Luksusowe meble ogrodowe zbudowane z trwałego i ekologicznego tworzywa efektownie się prezentują, a równocześnie są niezwykle lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Możesz mieć pewność, że niezabezpieczone i niezaimpregnowane zestawy z technorattanu wysokiej jakości mogą spędzić na zewnątrz nawet całą zimę!

Nie tylko klasyczne stoły i krzesła

Oferta mebli ogrodowych dedykowanych branży HoReCa jest niezwykle szeroka. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno eleganckie, klasyczne zestawy składające się ze stołów i krzeseł, jak i awangardowe, zabudowane huśtawki, tapicerowane komplety wypoczynkowe, które estetyką i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym sofom oraz luksusowe, regulowane leżanki.

Nie czekaj do wiosny

Wbrew pozorom, zakup ekskluzywnych mebli ogrodowych nie musi generować olbrzymich kosztów. Aby zaoszczędzić niemałą kwotę, warto zamówić meble ogrodowe w sezonie jesienno-zimowym. Właśnie teraz producenci wyprzedają swoje kolekcje, aby zrobić w magazynach miejsce na produkty z następnego katalogu.

Dom i Wnętrze

Znajdź sposób na nowoczesne tarasy ogrodowe

Published

on

Aranżowanie tarasów staje się dzisiaj prawdziwą sztuką – posiadacze takich przydomowych przestrzeni prześcigają się w pomysłach na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Umożliwiają to przede wszystkim sami producenci mebli, którzy co chwilę prezentują nam nowe kolekcje wykonane z trwałych materiałów. Meble cieszą oczy i zapewniają wysoki poziom wygody. Jakie produkty wybrać z szerokiej oferty, aby bez trudu stworzyć wspaniałe miejsce wypoczynkowe?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak sposób żywienia wpływa na nasze życie?

Published

on

Odpowiednio dobrane składniki i produkty żywieniowe są niezbędne do tego, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Dobra dieta to także najprostszy sposób na to, aby czuć się dobrze. Samodzielne gotowanie nie jest już dzisiaj wielkim wyzwaniem: mamy do dyspozycji nie tylko wiele interesujących przepisów w sieci czy w książkach kucharskich. Podczas gotowania możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które podsuwają nam producenci garnków i wyposażenia kuchennego. Jak zmienić swoje przyzwyczajenia kulinarne na lepsze?

(więcej…)

Continue Reading

Popularne