Connect with us

Dom i Wnętrze

Łóżka dopasowane do Ciebie

Published

on

Jakość snu w ogromnej mierze wpływa na komfort codziennego życia. Spanie na źle dobranym, zbyt krótkim lub skrzypiącym łóżku może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Jeśli każda noc zamiast ukojenia przynosi Ci rozdrażnienie i bóle mięśni lub pleców, to znak, że najwyższa pora na radykalne zmiany w sypialni!

Wygodny materac

Jeszcze do niedawna zwykło się twierdzić, że im twardszy materac, tym lepiej dla kręgosłupa. Dzisiaj ortopedzi jednoznacznie obalają tę tezę. Stopień twardości materaca powinien być dostosowany do budowy anatomicznej użytkownika w taki w sposób, aby zapewnić kręgosłupowi równomierne podparcie na całej jego długości. Osoby o niskiej wadze powinny wybierać dla siebie materace bardziej miękkie, natomiast osoby cięższe – modele twardsze. Nie bez znaczenia jest również tworzywo, z którego wykonany jest materac. Producenci oferują obecnie szeroki wybór materacy sprężynowych, kieszeniowych, lateksowych, piankowych. Podczas wizyty w sklepie warto przetestować każdą z opcji, aby znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie.

Łóżka przedłużane dla wysokich

Dla osób o nieprzeciętnym wzroście kupno materaca i łóżka, które nie będą wymuszać przybierania nienaturalnych, niewygodnych pozycji w czasie snu jest nie lada wyzwaniem. Odpowiedzią na oczekiwania wysokich osób, dla których łóżka o standardowej długości 200cm okazują się być za małe, jest oferta sklepu  visby.com.pl. W rozbudowanej kolekcji producenta mebli z drewna znajdziesz szeroki wybór łóżek przedłużanych, które wreszcie pozwolą Ci się wygodnie wyspać.

Solidny stelaż

Nawet najlepszej jakości materac nie będzie odpowiednio spełniał swojej funkcji, jeśli nie będzie miał odpowiedniego podparcia. Aby zapewnić sobie maksymalny komfort snu, wybierz model z listewkami nie z marnej jakości sklejki, ale wytrzymałego drewna. Ponadto,  na szczególną uwagę zasługują łóżka ze stelażami regulowanymi ręcznie lub elektrycznymi. Dzięki nowoczesnym mechanizmom możesz wygodnie umościć się na łóżku w pozycji półsiedzącej i zrelaksować przy filmie czy dobrej lekturze.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Wyposażenie kuchni – co wybrać?

Published

on

Wyposażanie i aranżowanie nowego mieszkania to zawsze wyjątkowa przygoda. Pragniemy mieszkać wygodnie i otaczać się przedmiotami, które sprawiają nam radność. Dzisiaj wybór wyposażenia do mieszkań jest olbrzymi: poczynając od klasycznych mebli, poprzez sprzęt gospodarstwa domowego, aż po dodatki, które tworzą charakter pomieszczeń. Gdzie i co kupować, aby mieć pewność, że nasze mieszkanie czy dom stanie się bezpieczną ostoją? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Luksusowe meble ogrodowe dla branży HoReCa

Published

on

Luksusowe meble ogrodowe

To, czy Twój lokal gastronomiczny odniesie sukces na rynku, zależy od wielu elementów. Oprócz wyśmienitej kuchni, cenionego szefa kuchni, obsługi na wysokim poziomie i odpowiednich cen, ważny jest jeszcze jeden czynnik – wystrój wnętrza i ogródka. Jakie meble doskonale sprawdzą się w wymagającej branży usług gastronomicznych i hotelarskich? Sprawdź! (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać? (więcej…)

Continue Reading

Popularne