Connect with us

Biznes

Logo firmy na palecie – sposób na reklamę firmy

Published

on

Im więcej zastosowanych narzędzi reklamowych, tym lepiej rozpoznawalna firma. Na efektywność sprzedaży ma wpływ wiele czynników, ale kluczem do sukcesu jest reklama. Logo firmy na palecie to jeden z prostych sposobów na reklamę firmy.

Paleta – powszechna platforma do składowania towarów

Palety są najczęściej wykorzystywanymi platformami do składowania oraz transportu różnego rodzaju towarów. W prosty sposób można je przenosić w magazynie lub do załadunku, dalszego transportu krajowego czy międzynarodowego.

Bardzo przydatne są również nadstawki paletowe, umieszczane na paletach zabezpieczając dodatkowo towar. Są kompatybilne ze standardowymi paletami, nie zsuwają się z nich, utrzymując towar w jednej pozycji. Są niezwykle funkcjonalne, o modułowej konstrukcji, więc w prosty sposób tworzy się stabilne skrzynie o gabarytach aktualnie potrzebnych do transportu określonego towaru. Ich montaż i demontaż jest bardzo łatwy i szybki. Nadstawki po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, co ma wpływ na obniżenie kosztów transportu powrotnego.

Dostępne są nadstawki paletowe drewniane, metalowe lub plastikowe. Ich dobór wiąże się zwykle z rodzajem przechowywanych czy przewożonych towarów.

Logo firmy na palecie – szerszy zasięg reklamy

Nadstawki paletowe drewniane można wykorzystać również do reklamy swojej firmy. Zamieszczając na nich logo firmy, jej motto czy też inne hasło reklamowe zwiększamy zasięg reklamy usług czy produktów danej firmy, docierając tym samym do wielu potencjalnych klientów.

Na rynku dostępne są różnego typu drewniane nadstawki paletowe, które można wykorzystywać do transportu wiele przeróżnych produktów. Są niezwykle funkcjonalne o szerokim zastosowaniu, więc będą stanowiły świetne narzędzie reklamowe, zwiększające rozpoznawalność danej marki.

Zazwyczaj zarówno drewniane palety jak i nadstawki do nich wykonane są z desek, których wilgotność nie przekracza 20% i spełniają fitosanitarne normy umozliwiające ich wykorzystywanie na całym świecie. Zastosowanie reklamy na tego typu drewnianych nadstawkach do palet pozwala na budowanie marki również na rynku międzynarodowym.

Logo także na pokrywach

Pokrywy do podstawek używa się nie tylko do przykrywania towaru, ale także do oddzielenia jego poszczególnych poziomów. Stanowią więc idealne miejsca na dodatkową reklamę firmy.

Continue Reading

Biznes

Enova- wsparcie dla księgowości

Published

on

Decydując się na ERP enova- firma zyskuje kompletny, elastyczny, a przy tym zautomatyzowany system wsparcia. Jego wykorzystanie usprawnia pracę wielu poziomów finansów działalności. Program enova wykazuje swoją przydatność nie tylko dla dyrektorów finansowych, ale również analityków i księgowych.
(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Sala konferencyjna przy lotnisku Balice w Krakowie na konferencje powyżej 200 osób

Published

on

Szukasz sali konferencyjnej znajdującej się w sąsiedztwie portu lotniczego Balice w Krakowie? Chcesz zapewnić najbardziej dogodny dojazd sobie i swoim kontrahentom? Możemy Cię zainteresować całym wachlarzem ofert takich hoteli z bazą konferencyjną – wejdź na naszą stronę internetową  Salekonferencjyjne.pl  i przekonaj się, jakie to proste. Tymczasem zapraszamy na krótką prezentację dwóch miejsc, spełniających te wymagania, które być może okażą się być strzałem w dziesiątkę. (więcej…)

Continue Reading

Biznes

Jak założyć działalność gospodarczą?

Published

on

Prawie 60% osób, które do tej pory założyły własną działalność gospodarczą, uważa ten proces za bardzo łatwy. Składa się on z kilku kroków, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności. (więcej…)

Continue Reading

Popularne