Connect with us

Motoryzacja

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Published

on

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Wiele osób ni potrafi sobie wyobrazić funkcjonowania bez posiadania prawa jazdy. Prowadzenie auta to ogromna samodzielność. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest zdobycie prawa jazdy. A do tego potrzebne jest ukończenie kursu i zdanie egzaminu.

Jeśli interesuje Cię kurs na prawo jazdy kat. B w Warszawie, postaw na ten organizowany przez Automobilklub Polski.

Szkoła posiada duże doświadczenie w organizowaniu kursów na prawo jazdy. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów, dla których uczenie innych prowadzenia samochodu to nie tylko praca, ale również prawdziwa pasja. Dlatego szkoła może pochwalić się naprawdę dobrą zdawalnością.

Szkoła dysponuje dużą flotą pojazdów, które utrzymane są w doskonałym stanie technicznym. Każdy samochód przechodzi wymagane polskim prawem przeglądy. Instruktorzy z kolei charakteryzują się profesjonalnym, a jednocześnie przyjaznym podejściem do klientów. Każdy kursant może być pewni, że w tej szkole naprawdę nauczy się jeździć.

Continue Reading

Motoryzacja

Dbaj o silnik swojego samochodu – pamiętaj o regularnej wymianie oleju

Published

on

Jedną z podstawowych, a tym samym bardzo ważnych czynności serwisowych samochodu jest regularna wymiana oleju. W przypadku większości samochodów wymiana oleju powinna następować po przejechaniu określonej ilości kilometrów, zwykle nie więcej niż 30 000 km (maksymalnie 10 000 km gdy jeździmy głównie po mieście). W przypadku kiedy ten przebieg nie zostanie osiągnięty a upłynnienie rok od ostatniej wymiany – również olej trzeba wymienić.
(więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Transport ciężarówkami

Published

on

Transport ciężarówkami

Cały czas jednym z najbardziej lukratywnych zajęć dla osób bez studiów wyższych pozostaje kierowanie pojazdami ciężarowymi wielokołowymi w transporcie międzynarodowym. Chociaż w tej branży było w ostatnich latach sporo zawirowań, niewiele jest możliwości zrobienia tak szybko tak świetlanej kariery. (więcej…)

Continue Reading

Motoryzacja

Mały, miejski Hyundai – poznaj i10!

Published

on

Coraz częściej w miastach nie ma odpowiednich warunków do jazdy samochodem. A z pewnością do prowadzenia samochodu o dużych rozmiarach, charakteryzującego się wysokim spalaniem paliwa. (więcej…)

Continue Reading

Popularne