Connect with us

Ciekawe

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Published

on

Jaka powinna być nowoczesna sala szkoleniowa?

Sala szkoleniowa przede wszystkim musi być dostosowana wielkością do celu spotkania oraz grupy, która została zaproszona na szkolenie. Duże sale szkoleniowe/konferencyjne mają najczęściej możliwość podziału na mniejsze, jak i odwrotnie. Podział sali szkoleniowej nie może zakłócać możliwości różnego ustawienia krzeseł i stołów, ale również przemieszczania się znajdujących w niej osób.

Sale konferencyjne i szkoleniowe – wyposażenie

Wyposażenie takiej sali jest jedną z najważniejszych kwestii, jaką bierzemy pod uwagę w czasie wyboru. Najważniejszy jest oczywiście sprzęt nagłaśniający i urządzenia umożliwiające odtworzenie materiałów szkoleniowych. Dlatego na wyposażeniu sali powinien znajdować się projektor z możliwością podłączenia do komputera, telewizor oraz odtwarzacze multimedialne. Ogromne znaczenie ma również możliwość korzystania na sali szkoleniowej z bezprzewodowego Internetu.

Oferta Automobilklub Polski

Automobilklub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe w Warszawie o powierzchni 20–250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.

Ciekawe

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 5075

Published

on

Chociaż wszyscy bardzo chcielibyśmy żyć w świecie bez papieru, także wobec promowanego wszędzie Zielonego Ładu, ta rzeczywistość jest wciąż odległa. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz własną firmę, czy pracujesz z domu — potrzebujesz dobrej drukarki. Dobrym wyborem będzie tutaj sprzęt typu HP 5075; tusze nie są drogie a wydajność drukarki duża.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dlaczego warto zainwestować w wannę z hydromasażem?

Published

on

Dlaczego warto zainwestować w wannę z hydromasażem?

Moda na wanny SPA wyposażone w hydromasaż jest zjawiskiem stosunkowo nowym. Wróży się im jednak ogromną karierę. O tym, że taki scenariusz jest realny może świadczyć choćby liczba zwolenników takiego rozwiązania. Trudno przecież nie zgodzić się z tym, że jest ona co najmniej imponująca. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Idealna sala na szkolenie w Warszawie

Published

on

Idealna sala na szkolenie w Warszawie

Szkolenia organizowane w Warszawie są uważane za prestiżowe. Ich organizacja jest więc atrakcyjna także z perspektywy firm, których siedziba nie znajduje się w stolicy. Każda z nich może zrealizować ten cel dzięki wynajmowi sali na szkolenie. Nic więc dziwnego, że na warszawskim rynku nie brakuje ogłoszeń informujących o możliwości wynajmu przestrzeni szkoleniowo-konferencyjnej. Każde takie ogłoszenie jest analizowane przez co najmniej kilku zainteresowanych. Nie oznacza to jednak, że każda sala szkoleniowa jest przyjmowana z jednakową życzliwością przez osoby zainteresowane organizacją spotkania.

(więcej…)

Continue Reading

Popularne