Connect with us

Ciekawe

Gdzie szukać dobrego dostawcy odzieży używanej?

Published

on

Prowadzisz działalność polegającą na sprzedaży odzieży z drugiej ręki? A może dopiero chcesz rozpocząć taki biznes? W takim przypadku kluczowe jest dobranie odpowiedniego dostawcy odzieży używanej. Gdzie szukać dobrych partnerów w biznesie?

Dobry dostawca jest jak skarb

Sklepy takie jak second-handy bazują na współpracy z dostawcami odzieży używanej. Znalezienie odpowiedniego dostawcy jest wtedy bardzo ważne, ponieważ to od niego zależy powodzenie biznesu.

Na szczęście, dostawcy odzieży używanej są łatwo dostępni i można bez problemu znaleźć takich, którzy będą regularnie oferowali nam ubrania pochodzące z różnych źródeł, na przykład z Anglii, Irlandii, Niemczech czy innych krajów Zachodniej Europy.

Dostawca jest wtedy odpowiedzialny za pozyskanie ubrań dla klienta, a także za ich selekcję, jeśli prowadzi sprzedaż odzieży sortowanej. Dostawcy odzieży używanej prowadzą też sprzedaż tak zwanego niesortu, czyli odzieży niesortowanej, która nie jest przeglądana przed dostarczeniem klientowi.

Oczywiście, ważne są także przystępne ceny, dlatego przy doborze odpowiedniego dostawcy plusem będzie konkurencyjna oferta.

Dostawcę odzieży używanej znajdziesz także on-line

Obecnie znalezienie dostawcy odzieży używanej jest bardzo łatwe i można zrobić to również całkowicie przez internet.

W sieci możemy od ręki wyszukać ogłoszenia wystawiane przez dostawców, dlatego możemy wtedy wyselekcjonować takich, których oferta najbardziej nas interesuje.

Ogłoszenia możemy znaleźć między innymi:
• na ogólnopolskich i lokalnych portalach ogłoszeniowych,
• w mediach społecznościowych jak Facebook, w tym w zamkniętych grupach,
• na forach internetowych,
• w serwisach branżowych.

Oczywiście, dobry dostawca może być też zarekomendowany. Jeśli mamy kontakty w branży z innymi second-handami, możemy wypytać, skąd pozyskują ubrania na sprzedaż. W ten sposób możemy trafić na godnych zaufania, sprawdzonych dostawców ubrań z drugiej ręki.

Buduj grono sprawdzonych dostawców

Sprzedający odzież używaną nie powinien jednak uzależniać się tylko od jednego dostawcy. Zwiększa to ryzyko prowadzonej działalności, ponieważ wtedy, gdy dostawca nie wywiąże się ze swojego obowiązku, może przełożyć się to automatycznie na straty.

Warto zatem zbudować grono sprawdzonych dostawców odzieży używanej. Dzięki temu będziemy zabezpieczeni przed nieprzewidzianymi sytuacjami i zawsze będziemy mogli oferować klientom dobrej jakości towar.

Continue Reading

Ciekawe

Czym jest i jak działa separator?

Published

on

Separatory oleju to urządzenia wykorzystywane powszechnie między innymi do oczyszczania ścieków zanim ostatecznie zostaną odprowadzone do kanalizacji. Większość tego typu urządzeń w swoim działaniu wykorzystuje dwa zjawiska – sedymentacji oraz flotacji.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Ulubione napoje i nie tylko

Published

on

Ulubione napoje i nie tylko

Granita to marka, która już od kilku lat robi prawdziwą furorę wszędzie tam, gdzie ludzie mają ochotę na zimne napoje i przekąski. Tak, również przekąski, ponieważ urządzenia przygotowane do oferowania napojów granita mają też znacznie większą funkcjonalność. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Śliwki w occie winnym – zdrowie w słoiku poza sezonem

Published

on

Śliwki to ukochane owoce znacznej większości Polaków. Posiadają wspaniałe walory smakowe, a także cenione przez smakoszy i lekarzy właściwości prozdrowotne. Niestety, okres ich zbioru jest krótki i chcąc cieszyć się ich smakiem, trzeba poddać je procesowi, który zachowa je na okres poza sezonem. Popularną ich formą są śliwki w occie winnym.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne