Connect with us

Ciekawe

Gdzie szukać dobrego dostawcy odzieży używanej?

Published

on

Prowadzisz działalność polegającą na sprzedaży odzieży z drugiej ręki? A może dopiero chcesz rozpocząć taki biznes? W takim przypadku kluczowe jest dobranie odpowiedniego dostawcy odzieży używanej. Gdzie szukać dobrych partnerów w biznesie?

Dobry dostawca jest jak skarb

Sklepy takie jak second-handy bazują na współpracy z dostawcami odzieży używanej. Znalezienie odpowiedniego dostawcy jest wtedy bardzo ważne, ponieważ to od niego zależy powodzenie biznesu.

Na szczęście, dostawcy odzieży używanej są łatwo dostępni i można bez problemu znaleźć takich, którzy będą regularnie oferowali nam ubrania pochodzące z różnych źródeł, na przykład z Anglii, Irlandii, Niemczech czy innych krajów Zachodniej Europy.

Dostawca jest wtedy odpowiedzialny za pozyskanie ubrań dla klienta, a także za ich selekcję, jeśli prowadzi sprzedaż odzieży sortowanej. Dostawcy odzieży używanej prowadzą też sprzedaż tak zwanego niesortu, czyli odzieży niesortowanej, która nie jest przeglądana przed dostarczeniem klientowi.

Oczywiście, ważne są także przystępne ceny, dlatego przy doborze odpowiedniego dostawcy plusem będzie konkurencyjna oferta.

Dostawcę odzieży używanej znajdziesz także on-line

Obecnie znalezienie dostawcy odzieży używanej jest bardzo łatwe i można zrobić to również całkowicie przez internet.

W sieci możemy od ręki wyszukać ogłoszenia wystawiane przez dostawców, dlatego możemy wtedy wyselekcjonować takich, których oferta najbardziej nas interesuje.

Ogłoszenia możemy znaleźć między innymi:
• na ogólnopolskich i lokalnych portalach ogłoszeniowych,
• w mediach społecznościowych jak Facebook, w tym w zamkniętych grupach,
• na forach internetowych,
• w serwisach branżowych.

Oczywiście, dobry dostawca może być też zarekomendowany. Jeśli mamy kontakty w branży z innymi second-handami, możemy wypytać, skąd pozyskują ubrania na sprzedaż. W ten sposób możemy trafić na godnych zaufania, sprawdzonych dostawców ubrań z drugiej ręki.

Buduj grono sprawdzonych dostawców

Sprzedający odzież używaną nie powinien jednak uzależniać się tylko od jednego dostawcy. Zwiększa to ryzyko prowadzonej działalności, ponieważ wtedy, gdy dostawca nie wywiąże się ze swojego obowiązku, może przełożyć się to automatycznie na straty.

Warto zatem zbudować grono sprawdzonych dostawców odzieży używanej. Dzięki temu będziemy zabezpieczeni przed nieprzewidzianymi sytuacjami i zawsze będziemy mogli oferować klientom dobrej jakości towar.

Continue Reading

Ciekawe

Przepakowywanie w firmie i u producenta

Published

on

Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze to często ostatni etap wytwarzania w fabryce. Przepakowywanie towarów jest w wielu przedsiębiorstwach outsourcingowane, zlecane firmom zewnętrznym. Czy słusznie?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Co warto wiedzieć o przydomowych przepompowniach ścieków?

Published

on

Przydomowe przepompownie ścieków służą do odprowadzania ścieków, czy to komunalnych, czy sanitarnych do dostępnej kanalizacji zbiorczej albo do pobliskiej oczyszczalni ścieków. Takie urządzenia są stosowane w przypadkach, gdy nie ma możliwości podłączenia domu do ogólnego systemu wodno-kanalizacyjnego albo wykonanie takiej instalacji jest mało opłacalne.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Pedalboardy – dlaczego warto je kupić?

Published

on

Dla osób, których pasją jest muzyka duże znaczenie ma sprzęt, w którym mogą przechowywać swoje instrumenty. To sposób na to, by właściwie zadbać o transport drogich instrumentów. Ma to znaczenie zwłaszcza wówczas, gdy często podróżujemy, np. w związku z koncertami.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne