Connect with us

Ciekawe

Gdzie szukać dobrego dostawcy odzieży używanej?

Published

on

Prowadzisz działalność polegającą na sprzedaży odzieży z drugiej ręki? A może dopiero chcesz rozpocząć taki biznes? W takim przypadku kluczowe jest dobranie odpowiedniego dostawcy odzieży używanej. Gdzie szukać dobrych partnerów w biznesie?

Dobry dostawca jest jak skarb

Sklepy takie jak second-handy bazują na współpracy z dostawcami odzieży używanej. Znalezienie odpowiedniego dostawcy jest wtedy bardzo ważne, ponieważ to od niego zależy powodzenie biznesu.

Na szczęście, dostawcy odzieży używanej są łatwo dostępni i można bez problemu znaleźć takich, którzy będą regularnie oferowali nam ubrania pochodzące z różnych źródeł, na przykład z Anglii, Irlandii, Niemczech czy innych krajów Zachodniej Europy.

Dostawca jest wtedy odpowiedzialny za pozyskanie ubrań dla klienta, a także za ich selekcję, jeśli prowadzi sprzedaż odzieży sortowanej. Dostawcy odzieży używanej prowadzą też sprzedaż tak zwanego niesortu, czyli odzieży niesortowanej, która nie jest przeglądana przed dostarczeniem klientowi.

Oczywiście, ważne są także przystępne ceny, dlatego przy doborze odpowiedniego dostawcy plusem będzie konkurencyjna oferta.

Dostawcę odzieży używanej znajdziesz także on-line

Obecnie znalezienie dostawcy odzieży używanej jest bardzo łatwe i można zrobić to również całkowicie przez internet.

W sieci możemy od ręki wyszukać ogłoszenia wystawiane przez dostawców, dlatego możemy wtedy wyselekcjonować takich, których oferta najbardziej nas interesuje.

Ogłoszenia możemy znaleźć między innymi:
• na ogólnopolskich i lokalnych portalach ogłoszeniowych,
• w mediach społecznościowych jak Facebook, w tym w zamkniętych grupach,
• na forach internetowych,
• w serwisach branżowych.

Oczywiście, dobry dostawca może być też zarekomendowany. Jeśli mamy kontakty w branży z innymi second-handami, możemy wypytać, skąd pozyskują ubrania na sprzedaż. W ten sposób możemy trafić na godnych zaufania, sprawdzonych dostawców ubrań z drugiej ręki.

Buduj grono sprawdzonych dostawców

Sprzedający odzież używaną nie powinien jednak uzależniać się tylko od jednego dostawcy. Zwiększa to ryzyko prowadzonej działalności, ponieważ wtedy, gdy dostawca nie wywiąże się ze swojego obowiązku, może przełożyć się to automatycznie na straty.

Warto zatem zbudować grono sprawdzonych dostawców odzieży używanej. Dzięki temu będziemy zabezpieczeni przed nieprzewidzianymi sytuacjami i zawsze będziemy mogli oferować klientom dobrej jakości towar.

Continue Reading

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Niezbędne alkomaty policyjne

Published

on

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo dużo różnorodnych alkomatów policyjnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie coraz częściej decydują się na zakup alkomatu policyjnego, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem po całonocnej imprezie. Alkomat policyjny jednak jest urządzeniem, który choć jest coraz bardziej popularny, ma bardzo różnorodne ceny. Zatem na zakup jakiego produktu warto się zdecydować?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dobry serwis narciarski

Published

on

Przynajmniej miesiąc przed wyjazdem na narty warto sprawdzić stan swojego sprzętu w odpowiednio do tego przygotowanym serwisie, który zajmie się wszystkim profesjonalnie i bez pośpiechu. Szybkie ostrzenie nart przed samym wyjazdem mija się z celem – szybko wykonana praca nie zawsze, a raczej nawet rzadko równo się pracy dobrze wykonanej.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne