Connect with us

Ciekawe

Gdzie szukać dobrego dostawcy odzieży używanej?

Published

on

Prowadzisz działalność polegającą na sprzedaży odzieży z drugiej ręki? A może dopiero chcesz rozpocząć taki biznes? W takim przypadku kluczowe jest dobranie odpowiedniego dostawcy odzieży używanej. Gdzie szukać dobrych partnerów w biznesie?

Dobry dostawca jest jak skarb

Sklepy takie jak second-handy bazują na współpracy z dostawcami odzieży używanej. Znalezienie odpowiedniego dostawcy jest wtedy bardzo ważne, ponieważ to od niego zależy powodzenie biznesu.

Na szczęście, dostawcy odzieży używanej są łatwo dostępni i można bez problemu znaleźć takich, którzy będą regularnie oferowali nam ubrania pochodzące z różnych źródeł, na przykład z Anglii, Irlandii, Niemczech czy innych krajów Zachodniej Europy.

Dostawca jest wtedy odpowiedzialny za pozyskanie ubrań dla klienta, a także za ich selekcję, jeśli prowadzi sprzedaż odzieży sortowanej. Dostawcy odzieży używanej prowadzą też sprzedaż tak zwanego niesortu, czyli odzieży niesortowanej, która nie jest przeglądana przed dostarczeniem klientowi.

Oczywiście, ważne są także przystępne ceny, dlatego przy doborze odpowiedniego dostawcy plusem będzie konkurencyjna oferta.

Dostawcę odzieży używanej znajdziesz także on-line

Obecnie znalezienie dostawcy odzieży używanej jest bardzo łatwe i można zrobić to również całkowicie przez internet.

W sieci możemy od ręki wyszukać ogłoszenia wystawiane przez dostawców, dlatego możemy wtedy wyselekcjonować takich, których oferta najbardziej nas interesuje.

Ogłoszenia możemy znaleźć między innymi:
• na ogólnopolskich i lokalnych portalach ogłoszeniowych,
• w mediach społecznościowych jak Facebook, w tym w zamkniętych grupach,
• na forach internetowych,
• w serwisach branżowych.

Oczywiście, dobry dostawca może być też zarekomendowany. Jeśli mamy kontakty w branży z innymi second-handami, możemy wypytać, skąd pozyskują ubrania na sprzedaż. W ten sposób możemy trafić na godnych zaufania, sprawdzonych dostawców ubrań z drugiej ręki.

Buduj grono sprawdzonych dostawców

Sprzedający odzież używaną nie powinien jednak uzależniać się tylko od jednego dostawcy. Zwiększa to ryzyko prowadzonej działalności, ponieważ wtedy, gdy dostawca nie wywiąże się ze swojego obowiązku, może przełożyć się to automatycznie na straty.

Warto zatem zbudować grono sprawdzonych dostawców odzieży używanej. Dzięki temu będziemy zabezpieczeni przed nieprzewidzianymi sytuacjami i zawsze będziemy mogli oferować klientom dobrej jakości towar.

Continue Reading

Ciekawe

Chrzan – niezbędny element domowej apteczki

Published

on

Obecnie ludzie faszerują się aptecznymi specyfikami, nawet gdy dopada ich zwykłe przeziębienie czy mały katar. Z tak łagodnymi dolegliwościami warto natomiast walczyć przy pomocy domowych sposobów – np. poprzez zastosowanie chrzanu tartego. Jego właściwości szybko pokonają liczne bakterie i wirusy.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jaki zbiornik dwupłaszczowy wybrać?

Published

on

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Nic w tym dziwnego, ponieważ decydując się na taki krok możemy w końcu być sami dla siebie szefem. Jednak nie powinniśmy zapominać także o tym, że dzięki temu możemy zarobić także znacznie więcej, niż przykładowo pracując na etacie. Jednak warto pamiętać o tym, iż bardzo wiele działalności gospodarczych już na samym początku wymaga od nas zainwestowania sporej kwoty w różnego rodzaju wyposażenie. Coraz częściej ludzie między innymi decydują się na zakup zbiorników dwupłaszczowych. Zatem jakie warto wybrać? Jaki zbiornik dwupłaszczowy będzie dla nas najlepszy? (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Badania lekarskie przed przyjęciem do pracy

Published

on

Na profilaktyczne badania pracodawca zobowiązany jest kierować wszystkich pracowników, których zatrudnia u siebie w oparciu o umowę o pracę. Tego rodzaju badania medyczne muszą przede wszystkim sprawdzić, czy dany pracownik posiada odpowiedni stan zdrowia oraz predyspozycje niezbędne do pracy na wyznaczonym stanowisku. Obowiązkiem pracodawcy jest kontrola nad tym, aby żaden z pracowników nie świadczył pracy na jego rzecz, jeśli nie posiada do tego ważnego orzeczenia lekarskiego. (więcej…)

Continue Reading

Popularne