Connect with us

Biznes

Enova- wsparcie dla księgowości

Published

on

Decydując się na ERP enova- firma zyskuje kompletny, elastyczny, a przy tym zautomatyzowany system wsparcia. Jego wykorzystanie usprawnia pracę wielu poziomów finansów działalności. Program enova wykazuje swoją przydatność nie tylko dla dyrektorów finansowych, ale również analityków i księgowych.

Przydatne funkcje

Program e enova ułatwia prowadzenie uproszczonej księgowości, realizowanej w ramach Księgi Podatkowej. Z kolei Księga Handlowa umożliwia pełny nadzór nad finansami firmy, realizowany dzięki praktycznemu planowi kont. Program księgowy enova pozwala również na prowadzenie dokładnej Księgi inwentarzowej, związanej z ewidencją majątku firmy. Jest ona powiązana z pełnym dostępem do tworzonych raportów i opracowań.

W oparciu o system erp enova można w znacznym stopniu usystematyzować dotychczas prowadzoną windykację firmy. Pozwala to na zwiększenie skuteczności kontroli należności, wpływających od kontrahentów.

Tworzenie raportów i wskaźników, mierzących ważne dla firmy parametry, również zyskuje wsparcie w programie e enova. Dzieje się to za sprawą Business Intelligence (banner BI), pozwalającego na opracowanie niezbędnego zestawu danych. Okazuje się to niezwykle przydatne podczas podejmowania kluczowych decyzji biznesowych, związanych z dalszym rozwojem firmy.

Dalsze wsparcie

Z myślą o dostępie do przydatnych w księgowości danych, stworzono więcej funkcjonalności, jakie zapewnia program księgowy enova. Trudno nie wspomnieć bowiem o Webservices, Workflow oraz Pulpicie Klienta Biura Rachunkowego.

Webservices zapewniają zatem pełny dostęp do aktualnych danych na temat stanu konta, bez potrzeby oddzielnego logowania się do właściwego systemu bankowości elektronicznej. Z kolei Workflow umożliwia zautomatyzowanie realizowanych procesów księgowych, w połączeniu z podstawowymi czynnościami operatorów. Natomiast Pulpit Klienta Biura Rachunkowego jest platformą zapewniającą elektroniczną komunikację łączącą Biuro Rachunkowe z jego poszczególnymi Klientami.

Program księgowy ERP enova jest częścią kompleksowego sytemu, pozwalającego na dowolne zestawiane wybranych modułów, usprawniających funkcjonowanie firmy. Można w ten sposób uzyskać elastyczne rozwiązania, zgodne z danym profilem działalności. Struktura może być również poszerzana o kolejne, przydatne na danym etapie funkcje.

Continue Reading

Biznes

Wybór obsługi prawnej

Published

on

Wielu właścicieli firm nie wyobraża sobie swojej działalności bez współpracy z prawnikiem. Pomoc specjalisty to duże ułatwienie, a często również wybawienie z rozmaitych problemów. Ważne, by obsługa prawna przedsiębiorstw była wykonywana rzetelnie. Ponieważ na rynku działa sporo kancelarii, może pojawić się kłopot z wyborem. Czym warto się kierować?
(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Szkolenia skiturowe, które przygotowują do fenomenalnych wycieczek

Published

on

Obcowanie z dziką górską przyrodą jest jedną z najlepszych rzeczy, która pociąga ludzi kochających Tatry. Co roku w góry ściągają tłumy turystów spragnionych zjeżdżania na nartach ze stoku. A gdyby tak pójść na skitury i zjeżdżać ze stoków bez tych tłumów?
(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Logo firmy na palecie – sposób na reklamę firmy

Published

on

Im więcej zastosowanych narzędzi reklamowych, tym lepiej rozpoznawalna firma. Na efektywność sprzedaży ma wpływ wiele czynników, ale kluczem do sukcesu jest reklama. Logo firmy na palecie to jeden z prostych sposobów na reklamę firmy.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne