Connect with us

Biznes

Enova- wsparcie dla księgowości

Published

on

Decydując się na ERP enova- firma zyskuje kompletny, elastyczny, a przy tym zautomatyzowany system wsparcia. Jego wykorzystanie usprawnia pracę wielu poziomów finansów działalności. Program enova wykazuje swoją przydatność nie tylko dla dyrektorów finansowych, ale również analityków i księgowych.

Przydatne funkcje

Program e enova ułatwia prowadzenie uproszczonej księgowości, realizowanej w ramach Księgi Podatkowej. Z kolei Księga Handlowa umożliwia pełny nadzór nad finansami firmy, realizowany dzięki praktycznemu planowi kont. Program księgowy enova pozwala również na prowadzenie dokładnej Księgi inwentarzowej, związanej z ewidencją majątku firmy. Jest ona powiązana z pełnym dostępem do tworzonych raportów i opracowań.

W oparciu o system erp enova można w znacznym stopniu usystematyzować dotychczas prowadzoną windykację firmy. Pozwala to na zwiększenie skuteczności kontroli należności, wpływających od kontrahentów.

Tworzenie raportów i wskaźników, mierzących ważne dla firmy parametry, również zyskuje wsparcie w programie e enova. Dzieje się to za sprawą Business Intelligence (banner BI), pozwalającego na opracowanie niezbędnego zestawu danych. Okazuje się to niezwykle przydatne podczas podejmowania kluczowych decyzji biznesowych, związanych z dalszym rozwojem firmy.

Dalsze wsparcie

Z myślą o dostępie do przydatnych w księgowości danych, stworzono więcej funkcjonalności, jakie zapewnia program księgowy enova. Trudno nie wspomnieć bowiem o Webservices, Workflow oraz Pulpicie Klienta Biura Rachunkowego.

Webservices zapewniają zatem pełny dostęp do aktualnych danych na temat stanu konta, bez potrzeby oddzielnego logowania się do właściwego systemu bankowości elektronicznej. Z kolei Workflow umożliwia zautomatyzowanie realizowanych procesów księgowych, w połączeniu z podstawowymi czynnościami operatorów. Natomiast Pulpit Klienta Biura Rachunkowego jest platformą zapewniającą elektroniczną komunikację łączącą Biuro Rachunkowe z jego poszczególnymi Klientami.

Program księgowy ERP enova jest częścią kompleksowego sytemu, pozwalającego na dowolne zestawiane wybranych modułów, usprawniających funkcjonowanie firmy. Można w ten sposób uzyskać elastyczne rozwiązania, zgodne z danym profilem działalności. Struktura może być również poszerzana o kolejne, przydatne na danym etapie funkcje.

Continue Reading

Biznes

Logo firmy na palecie – sposób na reklamę firmy

Published

on

Im więcej zastosowanych narzędzi reklamowych, tym lepiej rozpoznawalna firma. Na efektywność sprzedaży ma wpływ wiele czynników, ale kluczem do sukcesu jest reklama. Logo firmy na palecie to jeden z prostych sposobów na reklamę firmy.
(więcej…)

Continue Reading

Biznes

Sala konferencyjna przy lotnisku Balice w Krakowie na konferencje powyżej 200 osób

Published

on

Szukasz sali konferencyjnej znajdującej się w sąsiedztwie portu lotniczego Balice w Krakowie? Chcesz zapewnić najbardziej dogodny dojazd sobie i swoim kontrahentom? Możemy Cię zainteresować całym wachlarzem ofert takich hoteli z bazą konferencyjną – wejdź na naszą stronę internetową  Salekonferencjyjne.pl  i przekonaj się, jakie to proste. Tymczasem zapraszamy na krótką prezentację dwóch miejsc, spełniających te wymagania, które być może okażą się być strzałem w dziesiątkę. (więcej…)

Continue Reading

Biznes

Jak założyć działalność gospodarczą?

Published

on

Prawie 60% osób, które do tej pory założyły własną działalność gospodarczą, uważa ten proces za bardzo łatwy. Składa się on z kilku kroków, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności. (więcej…)

Continue Reading

Popularne