Connect with us

Dom i Wnętrze

Domy drewniane całoroczne –kto decyduje się na budowę?

Published

on

Aktualnie można powiedzieć, że minęły już te czasy, kiedy domki drewniane kojarzyły się tylko z domkiem na działce letniskowej. Teraz mamy domy drewniane całoroczne, które powstają w takiej ilości, jak domy murowane i w których bez problemu można mieszkać sobie wiele długich lat.

Czy są jakieś obawy?

 

Większości osobom na pewno domy drewniane całoroczne będą kojarzyły się z czymś mniej trwałym, łatwym do zniszczenia i raczej nie będą się kojarzyły z opcją na cały rok – nic bardziej mylnego. Takie domy są idealne do wszystkich warunków, sprawdzają się świetnie na różnych działkach i mieszka się w nich tak dobrze, jak w domach murowanych. Nie ma co zwlekać, jeśli się ktoś zastanawia!

 

Wiele plusów – czyli co oferujądomy drewniane całoroczne

 

Technologia budowy domów drewnianych całorocznych zdecydowanie posiada dużo więcej plusów niż minusów, a tymi plusami zdecydowanie są:

 

  • szybki czas budowy
  • budowa możliwa w ciągu całego roku
  • dość mocno obniżone koszty
  • łatwość modernizacji domu w późniejszym czasie
  • energooszczędność
  • ekologia
  • mniejsze przenikanie ciepła.

 

A to tylko kilka plusów. Wiele można byłoby jeszcze znaleźć plus dodatkowo do tego każdy może znaleźć to, co będzie u się w takim budownictwie podobało najbardziej.

 

Skąd się pojawiły?

 

Domy takie wbrew pozorom powstały w bardzo chłodnych i mroźnych klimatach, a to na pewno świadczy o tym, że zachowują ciepło i sprawdzą się nawet w tych najgorszych warunkach, a więcej informacji i całej technologii można szukać u producentów domów drewnianych.

 

 

 

Dom i Wnętrze

Znajdź sposób na nowoczesne tarasy ogrodowe

Published

on

Aranżowanie tarasów staje się dzisiaj prawdziwą sztuką – posiadacze takich przydomowych przestrzeni prześcigają się w pomysłach na ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Umożliwiają to przede wszystkim sami producenci mebli, którzy co chwilę prezentują nam nowe kolekcje wykonane z trwałych materiałów. Meble cieszą oczy i zapewniają wysoki poziom wygody. Jakie produkty wybrać z szerokiej oferty, aby bez trudu stworzyć wspaniałe miejsce wypoczynkowe?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Jak sposób żywienia wpływa na nasze życie?

Published

on

Odpowiednio dobrane składniki i produkty żywieniowe są niezbędne do tego, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Dobra dieta to także najprostszy sposób na to, aby czuć się dobrze. Samodzielne gotowanie nie jest już dzisiaj wielkim wyzwaniem: mamy do dyspozycji nie tylko wiele interesujących przepisów w sieci czy w książkach kucharskich. Podczas gotowania możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które podsuwają nam producenci garnków i wyposażenia kuchennego. Jak zmienić swoje przyzwyczajenia kulinarne na lepsze?

(więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Piękne parasole ogrodowe w przestrzeni wypoczynkowej

Published

on

Wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie to najlepszy sposób na relaks. Nie musimy organizować dalekich wyjazdów, aby cieszyć się piękną pogodą i słoneczna aurą: wystarczy odpowiednio zaaranżowane miejsce wypoczynkowe blisko domu. Jakie meble i dodatki wybrać, aby spędzić lato w najlepszy, możliwy sposób? (więcej…)

Continue Reading

Popularne