Connect with us

Ciekawe

Dlaczego warto robić stylizację hybrydową?

Published

on

Zadbane dłonie, czyli między innymi pomalowane paznokcie, to wizytówka każdej kobiety. Chociaż nie wszystkie decydują się na kolor na płytce, stawiając na naturalność, to spora część pań jednak woli delikatny lub wyrazisty odcień lakieru. Jak wykonać taką stylizację, by była trwała.

Czy tradycyjny lakier to nie za mało?

Obecnie posiadaczki manicure oczekują od niego by był trwały i bez odprysków na kilka tygodni. Niestety nawet najlepszy lakier nie jest w stanie tego zapewnić. Zawsze będzie istniała obawa o to że paznokcie zaczną źle wyglądać na przykład w pracy czy podczas imprezy. Przyzwyczajone do wysokiego standardu wykonania, jaki daje zestaw do hybryd nawet używany w domu, panie wolą postawić więc na stylizację hybrydową.

Oczywiście można powiedzieć, że dobry top coat ratuje tradycyjny lakier przed odpryskami nawet na tydzień, jednakże hybrydy to pewność dobrego wyglądu nawet do miesiąca. W tym czasie nie trzeba z paznokciami robić nic. Dlatego wiele pań decyduje się na kupno zestawu do hybryd, bądź odwiedzają stylistkę.

Zalety manicure hybrydowego

Jak wspomniano, przede wszystkim jest to trwałość. O manicurze można zapomnieć na co najmniej 3 tygodnie. Nowy lakier nakłada się, kiedy pojawi się już znaczny odrost, więc częstotliwość wizyt w gabinecie kosmetycznym będzie się różniła w zależności od konkretnej kobiety. Jeżeli zdecyduje się on kupić zestaw do hybryd i robić je samodzielnie, to spadną też koszty całej inwestycji.

Można powiedzieć, że i tak koszty się obniżają, ponieważ osoby, które noszą manicure hybrydowy przestają kupować lakiery do paznokci, zmywacze czy środki do usuwania skórek. Wystarczy raz na jakiś czas pojawić się w salonie lub raz zainwestować w zestaw do hybryd, który wystarczy na dłuższy czas.

Czy stylizacja hybrydowa jest bezpieczna?

Niekiedy oczywiście zdarzają się osobnicze przypadku uczulenia na lakiery hybrydowe, szczególnie przy kupnie zestawów do hybryd chińskiego pochodzenia. Jeżeli chodzi o kosmetyki stosowane w salonach to dzieje się to rzadko. Można wtedy po prostu zmienić markę lakieru.

Stosowanie lamp UV na tak małej powierzchni skóry i przez tak krótki czas raz na kilka tygodni również nie szkodzi zdrowiu. Wykonano badania w tym temacie i potwierdziły one tę tezę.

Zestawy do hybryd kupić można na Chiodo.pl

Continue Reading

Ciekawe

Sklep z żelkami

Published

on

Sklep z żelkami

Stojący na naprawdę wysokim poziomie sklep z żelkami, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Oferuje szeroki wybór żelków w różnych smakach i kolorach, co pozwoli wybrać żelki idealnie wpisujące się w potrzeby i oczekiwania. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Published

on

Sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju przygotowała dla odwiedzających nasze podwoje klientów szereg znakomitych propozycji. Jedną z naszych gwiazd jest sklep spożywczy Spar w Krakowie na Ruczaju, czyli sklep ogólnospożywczy w zupełnie nowym wydaniu. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Usługi transportowe z Polski do Holandii

Published

on

Usługi transportowe z Polski do Holandii

Usługi transportowe świadczone przez polskie firmy wykraczają dzisiaj poza Polskę. Wśród tych, które cieszą się niemałą popularnością znajdują się usługi transportowe z Polski do Holandii. (więcej…)

Continue Reading

Popularne