Connect with us

Ciekawe

Dlaczego warto robić stylizację hybrydową?

Published

on

Zadbane dłonie, czyli między innymi pomalowane paznokcie, to wizytówka każdej kobiety. Chociaż nie wszystkie decydują się na kolor na płytce, stawiając na naturalność, to spora część pań jednak woli delikatny lub wyrazisty odcień lakieru. Jak wykonać taką stylizację, by była trwała.

Czy tradycyjny lakier to nie za mało?

Obecnie posiadaczki manicure oczekują od niego by był trwały i bez odprysków na kilka tygodni. Niestety nawet najlepszy lakier nie jest w stanie tego zapewnić. Zawsze będzie istniała obawa o to że paznokcie zaczną źle wyglądać na przykład w pracy czy podczas imprezy. Przyzwyczajone do wysokiego standardu wykonania, jaki daje zestaw do hybryd nawet używany w domu, panie wolą postawić więc na stylizację hybrydową.

Oczywiście można powiedzieć, że dobry top coat ratuje tradycyjny lakier przed odpryskami nawet na tydzień, jednakże hybrydy to pewność dobrego wyglądu nawet do miesiąca. W tym czasie nie trzeba z paznokciami robić nic. Dlatego wiele pań decyduje się na kupno zestawu do hybryd, bądź odwiedzają stylistkę.

Zalety manicure hybrydowego

Jak wspomniano, przede wszystkim jest to trwałość. O manicurze można zapomnieć na co najmniej 3 tygodnie. Nowy lakier nakłada się, kiedy pojawi się już znaczny odrost, więc częstotliwość wizyt w gabinecie kosmetycznym będzie się różniła w zależności od konkretnej kobiety. Jeżeli zdecyduje się on kupić zestaw do hybryd i robić je samodzielnie, to spadną też koszty całej inwestycji.

Można powiedzieć, że i tak koszty się obniżają, ponieważ osoby, które noszą manicure hybrydowy przestają kupować lakiery do paznokci, zmywacze czy środki do usuwania skórek. Wystarczy raz na jakiś czas pojawić się w salonie lub raz zainwestować w zestaw do hybryd, który wystarczy na dłuższy czas.

Czy stylizacja hybrydowa jest bezpieczna?

Niekiedy oczywiście zdarzają się osobnicze przypadku uczulenia na lakiery hybrydowe, szczególnie przy kupnie zestawów do hybryd chińskiego pochodzenia. Jeżeli chodzi o kosmetyki stosowane w salonach to dzieje się to rzadko. Można wtedy po prostu zmienić markę lakieru.

Stosowanie lamp UV na tak małej powierzchni skóry i przez tak krótki czas raz na kilka tygodni również nie szkodzi zdrowiu. Wykonano badania w tym temacie i potwierdziły one tę tezę.

Zestawy do hybryd kupić można na Chiodo.pl

Continue Reading

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć. (więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Jak przygotować grunty inwestycyjne na sprzedaż?

Published

on

Mając działkę można ją po prostu sprzedać, a można też przygotować ją tak, aby jej wartość wzrosła naprawdę wielokrotnie. Drugie postępowanie jest obecnie coraz częstsze i nosi nazwę przygotowania gruntów inwestycyjnych na sprzedaż.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Niezbędne alkomaty policyjne

Published

on

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo dużo różnorodnych alkomatów policyjnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie coraz częściej decydują się na zakup alkomatu policyjnego, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem po całonocnej imprezie. Alkomat policyjny jednak jest urządzeniem, który choć jest coraz bardziej popularny, ma bardzo różnorodne ceny. Zatem na zakup jakiego produktu warto się zdecydować?
(więcej…)

Continue Reading

Popularne