Connect with us

Ciekawe

Czym tak naprawdę jest coaching?

Published

on

Czym tak naprawdę jest coaching?

Coaching to jeden z tych terminów, o których z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że są modne. Okazuje się jednak, że choć mówimy o nim sporo, ciągle jeszcze trudno jest nam odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czym właściwie się zajmuje i na jakie wymierne korzyści z nim związane możemy liczyć.

Jedna z najpopularniejszych definicji zwraca uwagę na to, że jest to jedna z form wsparcia jednostki. Specyfika coachingu polega przy tym na wydobywaniu z osoby nim zainteresowanej jej naturalnych możliwości i zasobów. Coach wychodzi z założenia, że pracuje z osobą, w której kryje się ogromny potencjał. Musi więc tak zadawać jej pytania, aby uczestnik spotkania jeszcze raz zastanowił się nad kwestiami, które są mu przecież dobrze znane. Co przy tym szczególnie ważne, tym razem kwestie te będą postrzegane w nieco inny sposób. Pozwala to na uświadomienie nam, że wiele problemów, które do tej pory wydawały się niemożliwe do rozwiązania, wcale nie są sytuacjami bez wyjścia. Tak naprawdę więc coach sprawia, że sami zaczynamy radzić sobie z wyzwaniami.

Więcej informacji na temat coachingu – Coaching Śląsk.

Continue Reading

Ciekawe

Jak przygotować grunty inwestycyjne na sprzedaż?

Published

on

Mając działkę można ją po prostu sprzedać, a można też przygotować ją tak, aby jej wartość wzrosła naprawdę wielokrotnie. Drugie postępowanie jest obecnie coraz częstsze i nosi nazwę przygotowania gruntów inwestycyjnych na sprzedaż.
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Niezbędne alkomaty policyjne

Published

on

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo dużo różnorodnych alkomatów policyjnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ludzie coraz częściej decydują się na zakup alkomatu policyjnego, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem po całonocnej imprezie. Alkomat policyjny jednak jest urządzeniem, który choć jest coraz bardziej popularny, ma bardzo różnorodne ceny. Zatem na zakup jakiego produktu warto się zdecydować?
(więcej…)

Continue Reading

Ciekawe

Dobry serwis narciarski

Published

on

Przynajmniej miesiąc przed wyjazdem na narty warto sprawdzić stan swojego sprzętu w odpowiednio do tego przygotowanym serwisie, który zajmie się wszystkim profesjonalnie i bez pośpiechu. Szybkie ostrzenie nart przed samym wyjazdem mija się z celem – szybko wykonana praca nie zawsze, a raczej nawet rzadko równo się pracy dobrze wykonanej.
(więcej…)

Continue Reading

Popularne