Connect with us

Dom i Wnętrze

Czy meble drewniane okażą się strzałem w dziesiątkę?

Published

on

Poszukiwania idealnych mebli do sypialni mogą trwać tygodniami – przeszukujemy nie tylko dostępne sklepy stacjonarne, ale również wiele sklepów internetowych, gazety branżowe, katalogi. Z czasem czujemy się coraz bardziej przytłoczeni olbrzymim wyborem oraz cenami. Wtedy też kupujemy cokolwiek, aby zakup mieć za sobą. Warto uniknąć tego procesu i wcześniej zastanowić się, jakie są nasze potrzeby. Warto też skorzystać z opinii specjalistów.

 

Znajdź meble dopasowane do swoich potrzeb

Szukając idealnych mebli do sypialni przede wszystkim myślimy o łóżku. Zdecydowana większość z nas szuka łózka z wewnętrznymi komorami, w których możliwe będzie ukrycie pościeli czy przechowywanie ubrań sezonowych. Inni pragną łóżka z półautomatycznym stelażem – to rozwiązanie dedykowane jest osobom, które nie powinny dźwigać ciężkich przedmiotów. Okazuje się, że eleganckie łózko, poprzez tapicerowany zagłówek, może również znacząco wpłynąć na estetykę pomieszczenia!

 

Co oferują nam producenci?

Dzisiaj wybór łóżek i dodatków do sypialni jest olbrzymi – zdecydowana większość produktów tworzona jest z płyt meblowych. Niska cena płyt zachęca do kupna tworzonych z nich mebli, powinniśmy jednak wiedzieć, że takie deski bardzo szybko wyginają się lub wręcz łamią. Ich niska jakość powoduje, że nawet najpiękniejsze meble bardzo szybko mogą stracić urok. Alternatywą są meble wykonywane z litego drewna – materiału znanego od wieków. W Polsce meble drewniane są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Dlaczego?

 

Poznaj zalety mebli z litego drewna

Lite drewno jest materiałem o wysokiej gęstości – oznacza to, że jest odporne na wnikanie brudu, wilgoci, nie koślawi się i nie łamie. Lite drewno w Polsce pozyskiwane jest z takich gatunków jak sosny czy buki. W sklepie visby.pl znajdziemy szeroki wybór łóżek drewnianych, ale także toaletek, szaf, komód czy niewielkich szafek nocnych.

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Published

on

Znajdź meble ogrodowe idealne dla siebie i bliskich

Posiadacze ogrodu nie potrzebują wiele, aby z tej przestrzeni uczynić miejsce idealne do odpoczynku. Wystarczy kilka prostych mebli i parasol ogrodowy, aby w okresie wiosny, lata i nawet wczesnej jesieni cieszyć się bliskością natury i świeżego powietrza. Warto znaleźć komplety meblowe, które będą nie tylko cieszyć nasze oczy, ale również takie, które przetrwają z nami wiele lat. Jakich produktów szukać? (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Na co zwrócić uwagę wybierając narzuty pikowane?

Published

on

Wybierając idealne narzuty na łóżko warto kierować się przede wszystkim praktycznymi wskazówkami. Pamiętać należy nie tylko o jakości wykonania i rodzaju zastosowanych materiałów, ale również o stopniu łatwości późniejszej konserwacji. (więcej…)

Continue Reading

Dom i Wnętrze

Tarasola, która odmieni wygląd tarasu

Published

on

Eleganckie tarasole coraz częściej stosowane są w polskich ogrodach czy na tarasach. Rozwiązanie to nie tylko wpływa na nasz komfort i chroni przed słońcem, ale też niebagatelnie zmienia estetykę tarasu. Czy taka konstrukcja sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej? Jak jeszcze możliwe jest urozmaicenie tarasoli? (więcej…)

Continue Reading

Popularne